Gamecity Oyun Forum Sitesi
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : <br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : <br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

;
Gamecity Oyun Forum SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz :
Mesaj Sayın

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gamecity Oyun Forum Sitesi Hoşgeldiniz :
En Son Ziyaretiniz :
Mesaj Sayınız : 0

Türkçe English Deutsch Français İtaliano Ελληνικά Svenska

Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır! Eğer Bu Konudaki Belirtilen Şartlara Uyuyorsanız, Sizde Moderatör Olabilirsiniz!

Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız"

2 posters
YazarMesaj
BurQ07
DenemeModerator
DenemeModerator
BurQ07

1
Ruh Halim : 21
Doğum tarihi : 11/12/94
1

Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" Empty
MesajKonu: Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız"   Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" I_icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 8:18 pm

Galatasaraylı Barış Özbek, Fenerbahçe derbisini kaybetmeleri nedeniyle çok üzgün olduklarını söylerken, şampiyonluk yarışını bırakmadıklarını belirtti.

$("#videoGal").load("/Haberdetay/Modules/VideoGalleryLink.aspx?id=&link=/2010/spor/futbol/04/02/baris.ozbek.yarisi.asla.birakmayiz/570563.2/index.html",null, function(){ $("#videoGal div.crn").corner("6px") });
$("#photoGal").load("/Haberdetay/Modules/PhotoGalleryLink.aspx?id=&link=/2010/spor/futbol/04/02/baris.ozbek.yarisi.asla.birakmayiz/570563.1/index.html",null, function(){ $("#photoGal div.crn").corner("6px") });

• Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" File

• Barış Özbek, Galatasaray TV'de yayınlanan Son Pas programına katılarak açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe yenilgisinin kendileri için büyük bir hayal kırıklığı olduğunu kaydetti.

Yaşanan durumdan dolayı futbolcular olarak çok üzgün olduklarını dile getiren Barış şunları kaydetti:

"Sonuçta biz bir şampiyonluk yarışındayız ve kaybettiğimiz her maçta şampiyonluktan uzaklaşıyoruz. Hele ki bu tür derbi maçları bizim için çok önemli. Şampiyonluk olarak değil, prestij açısından da bu tip maçlar çok önemli.

"Üzülmeye devam etmek hiç kimseye yaramaz. Bir an önce toparlanmamız lazım. Taraftarımızı da ben çok iyi anlıyorum. Bu derbiler çok konuşulur, ama daha çok derbi maçlar oynayacağız ve kazanacağız. Şampiyon olduğumuzda bu yenilginin de unutulacağını düşünüyorum. O yüzden bu maçı unutup kalan yedi haftaya çok iyi hazırlanmamız lazım."

"Yarışı asla bırakmayız"

Fenerbahçe karşısında alınan yenilginin ardından, şampiyonluğun kaybedildiği yönünde yorumlar yapıldığını aktaran genç futbolcu, şu ifadeleri kullandı:

"Biz şampiyonluk yarışını asla bırakmayız. Biz son maça kadar bunu göstereceğiz. Önümüzdeki yedi haftayı düşünmememiz gerekiyor. Maçları tek tek düşünerek. Sivasspor maçı bizim için çok önemli, Fenerbahçe maçından sonra doğru yöne sapmamız için çok önemli fırsat."

"Milli takım için görüştüm"

Daha önce Almanya forması giydiği için Türk milli takımında oynama şansını kaybeden Barış, FIFA'nın yaptığı statü değişikliğinin ardından yeniden bu fırsatı yakaladığını vurgularken, yeni göreve gelen teknik heyetle de görüşmesinin olduğunu açıkladı.

A milli takımda daha önceki teknik heyetle yaşadığı gerginliğe değinen Barış, "o dönemki hocalarımız, belki eski konuşmalardan dolayı beni çağırmadı. Ben milli takım için oynamaya her zaman hazırım. Üç sene sonra ilk defa biraraya geldim hocamızla ve bana, 'oynamak istiyor musun?' diye sordu. Ben de, 'bu şansı verirseniz oynamak istiyorum' dedim" şeklinde konuştu.
    LA_LkrS2AmzNG
    Admın
    Admın
    LA_LkrS2AmzNG

1
    Ruh Halim : 9
    Nerden Nerden : L.A.
    suan ki oynadığı oyun : Call Of Duty Modern Warfare 2
    Lakap Lakap : *Kurucu*LA_LkrS2AmzNG
    Doğum tarihi : 23/05/90
    1

Kişi sayfası
    GameCity POP:
    Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" Left_bar_bleue0/0Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" Empty_bar_bleue  (0/0)
    PARA: 0

Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" Empty
    MesajKonu: Geri: Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız"   Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız" I_icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:11 pm

paylaşımın için teşekkür ederim
    https://gamecity.forum-canada.com

Barış Özbek: "Yarışı asla bırakmayız"
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Uma Thurman'ın yeni filmi "Motherhood" İngiltere'de açılış gününde sadece 1 izleyici tarafından izlendi.