Gamecity Oyun Forum Sitesi
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970<br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970<br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

;
Gamecity Oyun Forum SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayın

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gamecity Oyun Forum Sitesi Hoşgeldiniz :
En Son Ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Türkçe English Deutsch Français İtaliano Ελληνικά Svenska

Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır! Eğer Bu Konudaki Belirtilen Şartlara Uyuyorsanız, Sizde Moderatör Olabilirsiniz!

Beşiktaş'tan İmza Şov

2 posters
YazarMesaj
BurQ07
DenemeModerator
DenemeModerator
BurQ07

1
Ruh Halim : 21
Doğum tarihi : 11/12/94
1

Beşiktaş'tan İmza Şov Empty
MesajKonu: Beşiktaş'tan İmza Şov   Beşiktaş'tan İmza Şov I_icon_minitimeÇarş. Mart 31, 2010 8:18 pm

Beşiktaş'tan İmza Şov Besiktas-tan-imza-sov_8473_o
Resmi büyütmek için tıklayın

Beşiktaş, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Uğur İnceman, Yusuf Şimşek ve Rüştü Reçber ile Sözleşme Yeniledi.

google_protectAndRun("render_ads.js::google_render_ad", google_handleError, google_render_ad);
Beşiktaş Kulubü, iç transferde sözleşmesini uzattığı İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Uğur İnceman, Yusuf Şimşek ve Rüştü Reçber ile sözleşme yeniledi.

Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan imza törenine yöneticilerden Serdar Adalı, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç, Doğan Küçükemre katıldı. İç transferde çalışmalarında büyük bir oranda bitirdiklerini kaydeden Yönetici Serdar Adalı, "5 oyuncumuz ile sözleşmelerini uzattık. Oyuncularımız büyük fedekarlık yaptılar.Beşiktaş'a hayırlı uğurlu olsun. Oyuncularımız maddi anlamda büyük fedakarlıkları oldu. Biz oyuncularımıza verdiğimiz paraları diğer takımların vermiş olduğu paralarla kıyaslayamayız. Bir barem belirledik onu uyguladık. Biz yönetim olarak bir dengeyi bozacak hiçbir oyuncu almayacağız. Bu mantıktan sonra yola çıkarak planladımız mali disiplini gelecek uygulamaya koyarız." dedi.

Adalı, henüz sözleşme imzalanmayan Serdar Özkan ile görüşmelerin sürdüğünü önümüzdeki günlerde durumu belli olacağını kaydetti.

Bir gazetecinin Teknik Direktör Mustafa Denizli ile sözleşme imzalanıp imzalanmayacağını sorması üzerine Adalı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hocamız ile yönetim olarak en az üç sene çalışmak istiyoruz. Arada kendi aramızda bunun sohbetini gerçekleştiriyoruz. Tahmin ediyorum ilerleyen günlerde bu konuyla ilgili bir açıklamada bulunacağız. Hocanın kalmasını istiyoruz."

FUTBOLCULAR: KULÜBÜMÜZDE KALDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ

Beşiktaş'ın iç transferde anlaşmaya vardığı futbolcular ise tekrar siyah - beyazlı kulüpte kalmaktan dolayı mutlu olduğunu açıkladılar.

Kulubü ile tekrar sözleşmesini 1 yıl uzatan Kaptan İbrahim Üzülmez, 10 yıl önce geldiği kulüpte tekrar sözleşme yenilediğini bunun için de mutlu olduğunu dile getirerek, "Buraya geldiğimiz zaman iki hedefim vardı. Birisi devamlı forma giymek diğeri de futbolu Beşiktaş'ta noktalamaktı. Bu sözleşme ile futbolu Beşiktaş'ta bırakırım. Beşiktaş'a hizmet etmek için var gücümle çalışacağım." dedi.

TORAMAN'DAN BÜYÜK FEDAKARLIK

Beşiktaş'ta kalmak için büyük fedakarlık gösteren İbrahim Toraman ise, siyah - beyazlı kulüp ile var olan sözleşmesini üç yıl uzattı. İbrahim Toraman'ın sözleşmeyi imzalarken aldığı ücrette büyük fedakarlık yaptığı bildirildi.

Tecrübeli futbolcu, "Yöneticilerin yaklaşımlarından dolayı memnunum. Ben Beşiktaş'a başarılı bir şekilde hizmet etmek istiyorum. Her futbolcu gibi A Milli Takım formasını giymek isterim. Benim neden çağrılmadığım hep konuşuluyor. Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum." diye konuştu.

Beşiktaş Kulubü ile sözleşmesini iki yıl daha uzatan Rüştü Reçber de, 3 yıldır siyah - beyazlı camiaya hizmet ettiğini bundan sonra da hizmetine devam edeceğini kaydetti. Tecrübeli kaleci, "Yeni yönetim kurulu göreve geldi. Ekonomik durumları konuştuk fedarlık yapılması gerekiyordu. Biz de bunu yaptık. Kendisinin uygun gördüğü şartlarda anlaştık. Şu anda asla mutsuzluğumuz yok aksine büyük mutluluk yaşıyoruz. Taraftarlar son maçta beni tribünlere çağırarak beni kabullendiler. Bu da benim hizmet aşkımı daha da arttırdı." dedi.

Serdar Adalı, Rüştü'nün imza atmasının ardından yaptığı açıklamada ise, "Rüştü kardeşimiz takımda kalmak için büyük bir fedakarlık örneği gösterdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Ben bizzat Rüştü kaldığı için mutluyum. Rüştü futbolu bıraktıktan sonra kendisinden antrenör olarak yararlanmak istiyoruz." dedi.

Beşiktaş ile sözleşmesini bir yıl uzatan Yusuf Şimşek de, yurt dışından bir takımdan teklif aldığını ancak Beşiktaş'ta kaldığı için mutlu olduğunu dile getirdi. Tecrübeli futbolcu, "Burada kalmamızda hocamızın etkisi oldu. Ona teşekkür ediyoruz. Geçen yıl yakaladığımız başarıyı aynı şekilde bu yıl gerçekleştirmek için çalışıyoruz." dedi.

Yönetim ile 1 yılı opsiyonlu sözleme imzalayan Uğur İnceman da, takımda kaldığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

LA_LkrS2AmzNG
Admın
Admın
LA_LkrS2AmzNG

1
Ruh Halim : 9
Nerden Nerden : L.A.
suan ki oynadığı oyun : Call Of Duty Modern Warfare 2
Lakap Lakap : *Kurucu*LA_LkrS2AmzNG
Doğum tarihi : 23/05/90
1

Kişi sayfası
GameCity POP:
Beşiktaş'tan İmza Şov Left_bar_bleue0/0Beşiktaş'tan İmza Şov Empty_bar_bleue  (0/0)
PARA: 0

Beşiktaş'tan İmza Şov Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş'tan İmza Şov   Beşiktaş'tan İmza Şov I_icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:12 pm

paylaşımın için teşekkür ederim
https://gamecity.forum-canada.com

Beşiktaş'tan İmza Şov
1 sayfadaki 1 sayfası