Gamecity Oyun Forum Sitesi
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970<br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Sitemizde Daha Yararlı Olmak Ve Daha İyi Vakit Geçirmek İçin Lütfen Üye Olunuz...

Ayrıca Sitemiz Yeni Kurulduğundan Dolayı Kayıtsız Moderatör Alımlarımız Başlamıştır ...

<table class=m><td>        Gamecity Oyun Forum Sitesi</td><td class=e>Hoşgeldiniz : <br>En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970<br>Mesaj Sayınız : 0</td></table>
Not: Kurucunuz LA_LkrS2AmzNG Yiğit Çilek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

;
Gamecity Oyun Forum SitesiHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayın

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Gamecity Oyun Forum Sitesi Hoşgeldiniz :
En Son Ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

Türkçe English Deutsch Français İtaliano Ελληνικά Svenska

Forumumuza Moderatör Alımları Başlamıştır! Eğer Bu Konudaki Belirtilen Şartlara Uyuyorsanız, Sizde Moderatör Olabilirsiniz!

Tecrübeli Mod Adayı!

2 posters
YazarMesaj
SALAVAT.GETIR
KıdemliModerator
KıdemliModerator
SALAVAT.GETIR

Ruh Halim : 19
Nerden Nerden : Uzaydan :)
suan ki oynadığı oyun : Darkorbit / Counter-Strike
Doğum tarihi : 08/04/89

Tecrübeli Mod Adayı! Empty
MesajKonu: Tecrübeli Mod Adayı!   Tecrübeli Mod Adayı! I_icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 1:47 pm

Merhaba ;

Ben bu siteye moderetör olmak istiyorum. Daha önce İkariam ve Darkorbit gibi sitelerde de moderatörlük yaptım. Hergün ve 2-3 saat online olabilirim.Forum kurallarını dikkatli okudum. Yani kurallar dışındaki eylemler halinde gerekli müdahaleyi yapacağım. Ayrıca 20 yaşındayım ve PC ile aram gayet iyidir. Yabancı dil olarak ingilizce yeterli seviyededir. Darkorbit konusunda bilgim çoktur. Bu konuda moderatörlüğümü ileletebilirim.

Beni moderatör yaparsanız memnun kalırım.

İyi Forumlar...
LA_LkrS2AmzNG
Admın
Admın
LA_LkrS2AmzNG

1
Ruh Halim : 9
Nerden Nerden : L.A.
suan ki oynadığı oyun : Call Of Duty Modern Warfare 2
Lakap Lakap : *Kurucu*LA_LkrS2AmzNG
Doğum tarihi : 23/05/90
1

Kişi sayfası
GameCity POP:
Tecrübeli Mod Adayı! Left_bar_bleue0/0Tecrübeli Mod Adayı! Empty_bar_bleue  (0/0)
PARA: 0

Tecrübeli Mod Adayı! Empty
MesajKonu: Geri: Tecrübeli Mod Adayı!   Tecrübeli Mod Adayı! I_icon_minitimeC.tesi Ara. 26, 2009 11:44 am

Teşekkürler değerlendirildi
https://gamecity.forum-canada.com

Tecrübeli Mod Adayı!
1 sayfadaki 1 sayfası